Наші викладачі та студенти у міжнародному проєкті

1 грудня 2023 року, відбулася фінальна зустріч «Never give up” за міжнародним проєктом «Інновації в соціальних послугах в Україні» (Dedication Lab – Inovare sociala).
Протягом 6 місяців 4 команди: Life, Victory, Nadiia та Vira напрацьовували свої ідеї для створення соціальних проєктів.
Дана програма навчання та менторства включала багатогодинні семінари в Україні, навчальний візит до Румунії та кілька онлайн семінарів.
Проекти оцінювала команда з 12 експертів з соціальних інновацій з 8 країн світу.

Від кафедри соціальної роботи КПНУ імені Івана Огієнка у програмі прийняли участь 2 викладачів (Наталя Гевчук та Олена Данилюк), 3 студентів 4 курсу спеціальності Соціальне забезпечення (Богдана Лисак, Берник Оксана, Денис Цвинтарний), магістрантка 2 року навчання – Діана Тетеря та випускниця кафедри- Vika Subotina. У складі журі – Тетяна Опалюк.