Міжнародна співпраця кафедри соціальної роботи

18 грудня відбулася організаційна зустріч представників факультету спеціальної освіти, психології і соціальної роботи (декан, доктор педагогічних наук, професор Тетяна Опалюк, завідувач кафедри соціальної роботи, кандидат педагогічних наук, доцент Наталія Гевчук), відділу міжнародних зв’язків (керівник, кандидат педагогічних наук, доцент Тетяна Сторчова) із делегацією з Румунії щодо реалізації соціальних проєктів на базі кафедри соціальної роботи К-ПНУ.

У складі делегації були: Herbert Paulischin, IFSW Europe Project Coordinator in Ukraine and IFSW Europe Representative to UN. Also, University Lecturer in Austria; Ana Radulescu, President IFSW Europe and Associated Professor Bucharest University; Alexandra Zoituc, ASproAs Project Coordinator in Ukraine. ASproAS is the Association of Social Workers in Romania; Mihai Mihaescu Aniuc, International Counselor for Relations with Ukraine.
До команди соціальних працівників приєднався також здобувач другого (магістерського) рівня вищої освіти, спеціальності 232 Соціальне забезпечення Владислав Андрійчук.
Ректор К-ПНУ Сергій Копилов подякував колегам за підтримку українського народу під час війни та наголосив на важливості подальшої співпраці університету з Міжнародною асоціацією соціальних працівників Європи задля розвитку освітньо-професійних програм кафедри соціальної роботи.
Під час зустрічі обговорили питання щодо участі професорсько-викладацького складу кафедри та здобувачів вищої освіти спеціальностей 231 Соціальна робота та 232 Соціальне забезпечення у проведенні соціального дослідження основних проблем та потреб дітей внутрішньо переміщених сімей у територіальних громадах і їхню підтримку з боку соціальних працівників.