Договір про співпрацю із Міжнародною асоціацією соціальних працівників Європи

11 січня 2024 року кафедра соціальної роботи К-ПНУ (факультет спеціальної освіти, психології та соціальної роботи) підписала міжнародний договір про співпрацю та реалізацію спільного проєкту «PREVENT, PROTECT AND PROVIDE FOR CHILDREN IN UKRAINE» із Міжнародною асоціацією соціальних працівників Європи.

На зустрічі були присутні делегати Міжнародної асоціації соціальних працівників Європи із Румунії, а саме: Ana Radulescu, President IFSW Europe and Associated Professor Bucharest University; Herbert Paulischin, IFSW Europe Project Coordinator in Ukraine and IFSW Europe Representative to UN. Also, University Lecturer in Austria; Mihai Mihaescu Aniuc, International Counselor for Relations with Ukraine.
Університет Огієнка представили: Володимир Дубінський, перший проректор, кандидат історичних наук, доцент; Тетяна Сторчова, керівник відділу міжнародних зв’язків, кандидат педагогічних наук, доцент; Наталія Гевчук, завідувач кафедри соціальної роботи, кандидат педагогічних наук, доцент; Олена Данилюк, кандидат економічних наук, доцент кафедри соціальної роботи; Владислав Андрійчук, здобувач вищої освіти другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 232 Соціальне забезпечення.
Під час зустрічі обговорили питання щодо участі професорсько-викладацького складу кафедри та здобувачів вищої освіти спеціальностей 231 Соціальна робота та 232 Соціальне забезпечення у проведенні соціального дослідження основних проблем і потреб дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах та проживають у Кам’янець-Подільській територіальній громаді, а також сусідніх громадах; можливість проходження практики здобувачів вищої освіти спеціальностей кафедри соціальної роботи у Міжнародній асоціації соціальних працівників Європи.