Реалізація актуальних соцальних проектів нашими студентами

20.01.2024р у Будинку культури с.Дерев’яне був проведений тренінг на тему”Насильство в стосунках ” .
На тренінгу було детально розглянуто загальне розуміння насильства в міжособистісних стосунках. Детально обумовили основні ознаки здорових та токсичних стосунків. Також обговорили як розпізнати феномен психологічного насильства у стосунках. Визначили основні “червоні прапорці” у прояві психологічного насильства в стосунках. Обговорили загальні дії у випадку насильства у міжособистісних стосунках.
Також на заході учасники дізналися про діяльність Національної Гарячої лінії та номер телефону по якому можна звернутися по допомогу.📞

Проєкт “Попередження ґендерно зумовленого насильства, торгівлі людьми та порушення прав дитини” за підтримки донорської організації “Хліб для світу”