Реалізація програми психологічної допомоги людям літнього віку

Кандидат економічних наук, доцент кафедри соціальної роботи Олена Данилюк взяла участь у проведенні тренінгів для людей літнього віку.
«Подолання травми. Техніки зцілення» – це програма психологічної допомоги людям літнього віку, які зазнали впливу воєнних подій в Україні. Олена Іванівна разом із ко-тренеркою Ларисою Сушко провели 10 занять для людей «золотого віку», а це:
– 15 технік зцілення;
– 18 вправ;
– 4 методи;
– 3 гри;
– 20 годин підготовки;
– 10 неймовірних учасниць з Краматорська, Сєвєродонецька, Камʼянця-Подільського.
Мета проєкту – ознайомити із практичними методами поетапного навчання людей літнього віку з метою прищеплення їм певних навичок, що допоможуть позбутися психологічних проблем, які виникли внаслідок війни та насилля.
Програма адаптована на основі психологічної програми «Діти та війна: навчання технік зцілення».