Просвітницько-профілактичний захід на тему: «Протидія домашньому насильству»

На виконання рекомендацій Департаменту освіти та науки Хмельницької ОДА, для студентів та викладачів, проведено просвітницько-профілактичний захід на тему: «Протидія домашньому насильству» із залученням психологів Центру соціальних служб для сімʼї, дітей та молоді та мобільних бригад соціально-психологічної допомоги.

Молодь дізналась про види домашнього насильства, їх ознаки, та почули реальні випадки з досвіду роботи мобільної бригади соціально-психологічної допомоги. Також спеціалісти ознайомили студентів із алгоритмом дій у випадку виявлення домашнього насильства та отримали інформацію про доступні ресурси допомоги постраждалим.

Дякуємо спеціалістам: Віталію Поліщуку, Давиду Лабатому та Майоровій Аліні за представлені практичні кейси та поради.