Співпраця з кафедрою педагогіки та соціальної роботи Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича

6 лютого завідувач кафедри соціальної роботи, кандидат педагогічних наук, доцент Наталія Гевчук та гарант ОПП «Соціально-психологічна реабілітація», кандидат психологічних наук, доцент Жанна Мельник взяли участь у розширеному методичному семінарі кафедри педагогіки та соціальної роботи Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. На порядку денному був перегляд і внесення змін в ОПП «Соціальна робота» спеціальності 231 Соціальна робота першого (бакалаврського) рівня вищої освіти (гарант доц. Кармалюк С.П.). Під час зустрічі обговорили з колегами перспективи подальшої співпраці між кафедрами.