7 лютого відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади у галузі знань 23 Соціальна робота зі спеціальності 232 Соціальне забезпечення, в якому взяли участь здобувачі першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівня вищої освіти.

Журі олімпіади у складі: голови – доцента, завідувача кафедри соціальної роботи  Гевчук Н.С. та членів – доцентів Мельник Л.П., Сербалюк Ю.В. визначили рівень теоретичної та практичної підготовки студентів. Місця розподілились та:

І місце – Лисак Б.В. (ІV курс). Науковий керівник – доцент Мельник Л.П.

ІІ місце – Тернавський Д.В. (ІV курс). Науковий керівник – доцент Гевчук Н.С.

ІІІ місце – Юстименко Ю.В. (ІІI курс). Науковий керівник – професор Опалюк Т.Л.

ІІІ місце – Берник О.О. (іV курс). Науковий керівник – доцент Данилюк О.І.