14 лютого відбувся І тур конкурсу студентських наукових робіт у галузі знань 23 Соціальна робота зі спеціальності 232 Соціальне забезпечення.

І місце – Лисак Б.В. (VI курс). Назва наукової роботи: «Дослідження потреб внутрішньо переміщених сімей у соціальних послугах в територіальній громаді». Науковий керівник – доцент Мельник Л.П.

І місце – Юстименко Ю.В. (ІІI курс). Назва наукової роботи: «Основні напрямки соціального захисту жінок». Науковий керівник – професор Опалюк Т.Л.

ІІ місце – Тернавський Д.В. (VI курс). Назва наукової роботи: «Аналіз технологій ведення випадку в умовах воєнного стану». Науковий керівник – доцент Гевчук Н.С.

ІІ місце – Гапонов М.І. (ІІI курс). Назва наукової роботи: «Прояви соціальної допомоги у Вавилоні, Давньому Єгипті, Давньому Китаї, Греції та Римі». Науковий керівник – професор Опалюк Т.Л.