Наші студенти розширюють свої можливості

У Львові відбулися тренінгові навчання: 3-денний тренінг (14.02 – 16.02) для фасилітаторів LifeSkills та 3-денний тренінг (17.02 – 19.02) для фасилітаторів ініціативи SPRINT, які успішно пройшов наш студент Влад Андрійчук (який навчається за спеціальністю 232 Соціальне забезпечення, здобуваючи ступінь «магістра»).

Вже зовсім скоро новий фасилітатор буде проводити сесії курсу Життєві навички для молоді нашої громади.
Ініціатива Life Skills – навчальні сесії з циклу «Життєві навички» – передбачає навчання молоді життєвим навичкам, необхідним для повноцінного існування молоді в гармонії з собою, друзями та колегами, громадою та суспільством у цілому.
У березні Влад проводитиме SPRINT-сесії, для проактивної молоді нашої громади.
Мета Sprint полягає в тому, щоб молоді люди визначали виклики у своїй громаді – і робили з ними щось. Після одноденного Sprint’у, кожна група учасників розробить та вдосконалить один соціальний проєкт, який буде готовий до реалізації вже завтра.
Вітаємо, Владе! Бажаємо успішних проєктів!