Навчальні та виробничі практики у рамках проєкту «Prevent, protect and provide for children in Ukraine» в межах співпраці кафедри соціальної роботи та ASproAS – National Association of Social Workers (hereafter called ASproAS).

В межах підписаного договору про співпрацю між Кафедрою соціальної роботи та ASproAS – National Association of Social Workers (hereafter called ASproAS) від 11.01.2024 р. та реалізації спільного проєкту «Prevent, protect and provide for children in Ukraine» науково-педагогічними працівниками доцентом Наталією ГЕВЧУК, координатором Проєкту, доцентом Людмилою МЕЛЬНИК та доцентом Жанною МЕЛЬНИК, відповідальними за практичну підготовку здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти щодо реалізації завдань Проєкту проведено настановні конференції з питань організації та проходження
✔️виробничої практики «Виробнича практика в закладах соціального захисту» – 22 січня 2024 р.;
✔️навчальної практики «Навчальна волонтерська практика» – 02 лютого 2024 р.;
✔️виробничої практики «Виробнича стажерська практика за фахом» – 27 лютого 2024 р.
Впродовж 13-14 лютого 2024 р. проведено також робочі зустрічі зі студентами з питань обговорення виконання змісту завдань визначених робочими програми практик, критеріїв їх оцінювання та подальших кроків щодо реалізації завдань Проєкту.