Обговорення перспектив розвитку проєктної діяльності за напрямом Жан Моне програми Еразмус +

07 березня 2024 року відбулась зустріч науково-педагогічних працівників факультету спеціальної освіти, психології і соціальної роботи з керівником відділу міжнародних зв’язків Тетяною Сторчовою щодо обговорення перспектив розвитку проєктної діяльності. Від кафедри соціальної роботи на зустрічі були присутні Мельник Л.П. та Сербалюк Ю.В.
Пані Тетяна представила корисну й актуальну інформацію про напрям Жан Моне програми Еразмус +, який пропонує можливості у сфері вищої освіти та сприяє поширенню знань про питання інтеграції до Європейського Союзу.
Змістовна і цікава зустріч сприяла визначенню перспективних ідей для участі в конкурсних програмах Еразмус + за напрямом Жан Моне.