Запрошуємо до участі у конференції

Запрошуємо Вас взяти участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Актуальні проблеми соціальної роботи: досвід і перспективи», яка проводиться  відповідно до плану МОН України на базі Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка (кафедра соціальної роботи).

Мета конференції: розширити теоретичні знання з актуальних питань соціальної роботи, обмінятись практичним досвідом з соціальної проблематики, узагальнити і систематизувати набуті фахівцями знання та уміння.

ОСНОВНІ ТЕМАТИЧНІ НАПРЯМКИ КОНФЕРЕНЦІЇ

Актуальні питання теорії, історії та практики соціальної роботи та соціального забезпечення.

1. Методологічні засади соціальної допомоги у кризових ситуаціях.
  2. Використання інноваційних технологій у роботі фахівця у галузі Соціальна робота.
  3. Інклюзія і соціальна робота.
  4. Практична психологія в соціальній роботі.
  5. Актуальні питання теорії та практики підготовки майбутніх фахівців у галузі Соціальна робота.

Детальніше про умова участі за посиланням – https://drive.google.com/file/d/1QO1BVlD5GYkVB_58Z0gYwcfIUwDjWFJV/view?usp=drive_link