КРУГЛИЙ СТІЛ «СОЦІАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНА РОБОТА: ІННОВАЦІЇ, СТРАТЕГІЇ ТА МОЖЛИВОСТІ»

19 березня 2024 року в рамках підвищення кваліфікації, як складової навчання впродовж життя, викладачі кафедри прийняли участь у роботі Міжнародного круглого столу «СОЦІАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНА РОБОТА: ІННОВАЦІЇ, СТРАТЕГІЇ ТА МОЖЛИВОСТІ», мета якого, об’єднати науковців, науково-педагогічних та педагогічних працівників, здобувачів освіти, професіоналів-практиків, стейхолдерів, молодих науковців навколо актуальних питань соціально-психологічної роботи в сучасних реаліях сьогодення; привернути увагу громадськості та академспільноти до питань соціальної підтримки та допомоги, психоедукації в рамках відзначення Всесвітнього дня соціальної роботи.

захід проходив за напрямками:

1. Соціальна робота та кризові стани суспільства: міжнародний та національний досвід.
2. Інструменти соціально-психологічної підтримки вразливих груп населення під час війни.
3. Соціальна робота та психологія: особливості підготовки майбутніх фахівців.
4. Соціальне проектування в системі освітньої підготовки майбутніх соціальних працівників.
5. Соціальні інновації та волонтерська діяльність фахівців у соціальній сфері в Україні та за кордоном.
6. Новітні стратегії та практики у сфері психології.
7. Реабілітація та відновлення (соціальна, психологічна, фізична) – потреби та можливості.

Викладачі кафедри долучились до обговорення доповідей на секційних засіданнях.