Неформальна освіта наших студентів

18-20 березня 2024 р я взяла участь у Всеукраїнському навчально-практичному семінарі для Національної тренерської мережі (компонент молодь) ГО «Ла Страда-Україна» – «Роль молоді в мирному вирішенні конфліктів за допомогою посередництва та відновних практик» у м.Трускавець, Львівська обл. У ньому приймала участь студентка 4 курсу спеціальності «Соціальне забезпечення  Богдана Лисак.
Семінар був спрямований на підвищення професійної кваліфікації тренерів та тренерок.
На ньому були розглянуті такі теми:
🔰Примирні процедури та особливості їх проведення;
🔰Ключові елементи переговорів. Практикум;
🔰Човникова дипломатія;
🔰Основи фасилітації;
🔰Посередництво у врегулюванні конфліктів;
🔰Соціальна згуртованість: посилюємо роль особистості та спроможність громад у досягненні миру та порозуміння.🕊️
На прикінці семінару учасники детально ознайомилися із методичним забезпеченням діяльності Національної тренерської мережі (компонент молоді).
Вітаємо Богдану з черговою сходинкою професійного зростання.