Міжнародний досвід співпраці викладачів кафедри

З 20-24 квітня викладачі кафедри соціальної роботи (декан факультету спеціальної освіти, психології і соціальної роботи Тетяна Опалюк, завідувач кафедри Наталя Гевчук та доцент кафедри Олена Данилюк були із робочим візитом у Бухарестському національному університеті (на запрошення Ana Radulescu (Associate Professor Bucharest University and President ASproAS Romania) та Herbert Paulischin (Project Coordinator Ukraine, IFSW Europe and President CFCECAS).

Під час візиту, мали нагоду:

• взяти участь у INTERNATIONAL RESEARCH, POLICY, AND PRACTICE CONFERENCE
  • «Responsive social services: strengthening the impact of user participation» (22-23 квітня, м. Бухарест, Румунія). Всього в конференції прийняли участь представники 22 країн Європи.
  • зустрітися та поспілкуватися із Raluca Painter – Head of Unit for Labor Market, Education, Health & Social Services at the European Commission (обговорили перспективи реалізації проєкту «Prevent, protect and provide for children in Ukraine )
  • обговорити основні аспекти співпраці із Dr Reima Ana Maglajlic – Professor and Head of the Department of Social Work and Social Work at the University of Sussex, Brighton, UK.

Щиро дякуємо румунським колегам за запрошення, отриманий професійний досвід, підтримку та неймовірні емоції.