Відкрите заняття “Історія виникнення та загальні поняття волонтерства”

10.09.21 р. кандидатом психологічних наук, доцентом кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи – Ж.В. Мельник проведено ознайомчу відкриту лекцію з навчальної дисципліни – Організація волонтерської діяльності в соціальній сфері для здобувачів вищої освіти Sz1-B21 групи спеціальності 232 Соціальне забезпечення з теми: Історія виникнення та загальні поняття волонтерства.На відкритій лекції присутніми були – завідувач та науково-педагогічні працівники кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи.

За підтримки Всеукраїнського громадського центру “Волонтер” здобувачі вищої освіти мали змогу отримати навчальні посібники – Менеджмент волонтерських програм та матимуть змогу використовувати їх у навчальному процесі.