Гевчук Н.С., канд.пед.наук, доцент
Тренінг «ПОБУДОВА ПОЗИТИВНОЇ ЖИТТЄВОЇ ПЕРСПЕКТИВИ: РОЗВИТОК ЖИТТЄВИХ НАВИЧОК У ПІДЛІТКІВ У ЧАСИ НЕВИЗНАЧЕНОСТІ», у межах компоненту «ПОРУЧ» проєкту «Надання психосоціальної підтримки та забезпечення правосуддя як складової частини кращого догляду для вразливих дітей», що реалізується ГО «Всеукраїнський громадський центр «Волонтер» за підтримки Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні (17-18 грудня 2024 р.)
З липня 2023 року по червень 2024 року успішно проводив/-ла групи психологічної підтримки для дітей, батьків/осіб, які їх замінюють, та/або фахівців, які працюють з дітьми за програмою/-ами:
1) «Діти та війна: навчання технік зцілення»
2) «Побудова позитивної життєвої перспективи»
3) «Батьківство без стресу» у межах проєкту «Надання психосоціальної підтримки та забезпечення правосуддя як складової частини кращого догляду для вразливих дітей», що реалізується за підтримки Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні
Цикл вебінарів для залучених фахівців проєкту з підвищення гендерної компетентності та обізнаності щодо трансформаційного батьківства, у межах компоненту «ПОРУЧ» проєкту «Надання психосоціальної підтримки та забезпечення правосуддя як складової частини кращого догляду для вразливих дітей», що реалізується ГО «Всеукраїнський громадський центр «Волонтер» за підтримки Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні (16-23 квітня 2024 р.)
Літня школа в рамках проєкту Еразмус+ модуль Жана Моне «Миротворча освіта заради консолідованої та людиноцентричної Європи», що фінансується Європейським Союзом (ERASMUS-JMO-2022-HEI-TCH-RSCH-UA-IBA-101094420) на кафедрі управління Київського столичного університету імені Бориса Грінченка (13-18 травня 2024 р.)
Круглий стіл з міжнародною участю «Socio-psychological work: innovations, strategies and opportunities» (19 березня 2024 р.).
у формі участі у Тренінговій програмі Ізраїльської Коаліції по роботі із Травмою (ITC) Центру стресостійкості Хмельницької області «Основи самодопомоги та кризової допомоги в сфері освіти» (основні правила надання першої емоційної підтримки)» (4-5 березня 2024 р.)
Навчання для психологів в межах проєкту «ПОРУЧ» за програмою «Групи підтримки для батьків «ПОРУЧ», що реалізується за підтримки Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні (4-5 листопада 2024 р.)
Навчання у програмі «Dedication in social services» (Україна-Румунія) за міжнародним проєктом «Інновації в соціальних послугах в Україні» (Dedication Lab – Inovare sociala). Координує Diakonie Baden (Німеччина), Федерація соціальних громадських організацій Трансільванії. Співпрацюємо з ASproAS (Асоціація соціальних працівників Румунії та Соціальна робота України (Національна асоціація соціальних працівників України) (червень-грудень, 2023 р.)
Підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників «Акредитація освітніх програм: механізми забезпечення якості вищої освіти в К-ПНУ» (вересень-листопад, 2023 р.)
Тренінг «Батьківство без стресу»: розвиток виховного потенціалу батьків та осіб, які їх замінюють у часи невизначеності» у межах компоненту «ПОРУЧ» проєкту «Надання психосоціальної підтримки та забезпечення правосуддя як складової частини кращого догляду для вразливих дітей», що реалізується ГО «Всеукраїнський громадський центр «Волонтер» за підтримки Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні (11-13 жовтня, 2023 р.).
Тренінг «Побудова позитивної життєвої перспективи: розвиток життєвих навичок у підлітків у часи невизначеності» у межах компоненту «ПОРУЧ» проєкту «Надання психосоціальної підтримки та забезпечення правосуддя як складової частини кращого догляду для вразливих дітей», що реалізується ГО «Всеукраїнський громадський центр «Волонтер» за підтримки Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні (жовтень, 2023 р.)
Навчання теоретико-методологічного використання терапевтичної методики Хібукі-терапія у роботі з дитячою травмою (серпень, 2023 р.)
Підвищення квалфікації у м. Ковасна та Брашов (Румінія) за програмою «Innovating home care services – a practical approach» в рамках навчального проєкту «Innovation in social services in Ukraine» (червень, 2023 р.)
Онлайн навчання «Профілактика емоційного вигорання у спеціалістів допоміжних професій під час війни» від МГО «Міжнародний Центр розвитку лідерства» (24 квітня – 8 травня 2023 р. )
Навчання для психологів в межах проєкту «ПОРУЧ» за програмою «Групи підтримки для батьків «ПОРУЧ», що реалізується за підтримки представництва Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні (20-21 березня 2023 р.)
Семінар “Психотерапія порушень репродуктивної сфери. Символдраматичний підхід” (11-12 березня, 2023 р.).
Навчання-підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників у формі участі у тренінгу «Ефективне місцеве самоврядування як запорука зниження рівня конфліктності у громадах» (2-4 листопада 2022 року, м. Кам`янець-Подільський)
В рамках Національної програми з охорони психічного здоров’я та психосоціальної підтримки пройшла навчання на тему «Плекання резилієнтної освіти» (жовтень – грудень 2022 року) у трьох тематичних модулях :
1) «Резилієнтні вчителі» (сертифікат №DUA33W-CE000053 від 15.11.2022 р.)
2) «Резилієнтні класи» (сертифікат №YYSLOE-CE000013 від 01.11.2022 р.)
3) «Психологічне консультування техніками КПТ в моделі резилієнтності» (сертифікат №LAP9KU-CE000069 від 22.12.2022 р.).
.
Навчальний курс «Діти та війна. Навчання технік зцілення» в рамках міжнародного проєкту від благодійного фонду «Надія по всьому світові» – вересень-грудень 2022 р.
Онлайн навчання-підвищення кваліфікації у формі участі у програмі «Підтримка українських соціальних працівників, які переживають триваючу війну росії проти України» (липень – серпень 2022).
Навчання-підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників у формі участі у програмі підтримки «ПОРУЧ» «Навчання технік зцілення для батьків, осіб, що їх замінюють, спеціалістів, які працюють з дітьми, що реалізується за підтримки Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні (липень 2022 року).
Данилюк О.І., канд.екон.наук, доцент
Навчання у програмі «Dedication in social services» (Україна-Румунія) за міжнародним проєктом «Інновації в соціальних послугах в Україні» (Dedication Lab – Inovare sociala) (листопад 2023 р.).
Підвищення кваліфікації (стажування) у Міжнародній осінній школі «Лідерство, залучення та широка інклюзія в співпраці університетів та громад» для студентів, здобувачів, молодих вчених, аспірантів, докторантів, дослідників, викладачів, представників професійних спільнот та громадянського суспільства ( Генуя – (Італія) – Берлін (Німеччина) – Київ – Мелітополь (Україна), 30 жовтня-14 листопада 2023 року).
Підвищення кваліфікації (стажування) у Міжнародній літній школі «Культурологічні дослідження (культурні cтудії) та культурний діалог у міжкультурному середовищі з метою залучення громад для студентів, здобувачів, молодих вчених, аспірантів, докторантів, дослідників, викладачів, представників професійних спільнот та громадянського суспільства (Генуя (Італія) – Мелітополь (Україна), 24 – 28 липня 2023 року).
Підвищення квалфікації у м. Ковасна та Брашов (Румінія) за програмою «Innovating home care services – a practical approach» в рамках навчального проєкту «Innovation in social services in Ukraine» (2023 р.).
Навчальний семінар щодо роботи з молоддю, яка потрапила до групи ризику (13 лютого 2023 року, м. Кам`янець-Подільський).
ІІ Міжнародна Зимова школа «Соціальні виміри Європейських студій» для бакалаврів, магістрів, аспірантів, докторантів, дослідників, викладачів (м. Київ, 16-28 січня 2023 року).
Підвищення кваліфікації (стажування) у Міжнародній осінній школі «Культурна та медійна політика Європейського Союзу» для бакалаврів, магістрів, аспірантів, докторантів, дослідників, викладачів (Генуя (Італія) – Київ (Україна), 11 – 29 листопада 2022 року).
Навчання-підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників у формі участі у тренінгу «Ефективне місцеве самоврядування як запорука зниження рівня конфліктності у громадах» (2-4 листопада 2022 року, м. Кам`янець-Подільський)
Навчання-підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників у формі участі у програмі підтримки «ПОРУЧ» «Навчання технік зцілення для батьків, осіб, що їх замінюють, спеціалістів, які працюють з дітьми, що реалізується за підтримки Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні. (Серпень 2022 року).
Міжнародної зимової школи «Соціальні виміри Європейських студій» для бакалаврів, магістрів, аспірантів, докторантів, дослідників, викладачів (м. Київ, 17-21 січня 2022 року)
Мельник Ж.В., канд.псих.наук, доцент
Навчання-підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників у формі участі у Тренінговій програмі Ізраїльської Коаліції по роботі із Травмою (ITC) Центру стресостійкості Хмельницької області «Основи самодопомоги та кризової допомоги в сфері освіти» (основні правила надання першої емоційної підтримки)» (4-5 березня 2024 р.). Сертифікат ID: НВ 325542, 0,27 кред. ЄКТС (8 год.).
Навчання за програмою психологічної допомоги дітям та батькам, які зазнали воєнного впливу в Україні «Діти та війна. Навчання технік зцілення», в межах Міжнародного проєкту «Helping Hand for Ukraine» у співпраці з Українським інститутом когнітивно-поведінкової терапії (онлайн тренінг, 15-19 квітня 2024 р.,1,5 кред. ЄКТС (45 год.)).
Навчання за програмою психологічної допомоги людям похилого віку, які зазнали воєнного впливу в Україні «Подолання травми. Навчання технік зцілення», в межах Міжнародного проєкту «SOS-Турбота 60+», який реалізується Благодійним Фондом «СОС Штаб громадянської оборони» за підтримки міжнародної організації «HelpAge International» (грудень 2023 р. – березень 2024 р.). Сертифікат від 30.03.2024 р. БО БФ «СОС Штаб Громадянської Оборони, 1,4 кред. ЄКТС (42 год.).
VI Зимова Школа з Європейських студій «Соціальна політика ЄС і політика згуртування: Розробка політик та імплементація» для студентів, здобувачів, молодих вчених, аспірантів, докторантів, дослідників, викладачів, представників професійних спільнот та громадянського суспільства, Генуя (Італія) – Київ, Львів (Україна), 29 січня – 2 лютого 2024 року. Сертифікат № 1QABGU-CE000196 у кількості 30 год., 1 кредит ЄКТС.
Міжнародна Осіння школа «Лідерство, залучення та широка інклюзія в співпраці університетів та громад» («SOCIAL DIMENSIONS OF EUROPEAN STUDIES») для студентів, здобувачів, молодих вчених, аспірантів, докторантів, дослідників, викладачів, представників професійних спільнот та громадянського суспільств (Генуя (Італія) – Берлін (Німеччина) – Київ – Мелітополь (Україна), 30 жовтня – 3 листопада 2023 року). Сертифікат № 2023_AS-000152 у кількості 180 год., 6 кредитів ЄКТС.
Міжнародна Літня школа «Культурологічні дослідження (культурні cтудії) та культурний діалог у міжкультурному середовищі з метою залучення громад для студентів, здобувачів, молодих вчених, аспірантів, докторантів, дослідників, викладачів, представників професійних спільнот та громадянського суспільства (Генуя (Італія) – Мелітополь (Україна), 24-28 липня 2023 року). Сертифікат № LS2023-0000069 обсягом 60 годин, 2 кредити ЄКТС.
Міжнародної зимової школи «Соціальні виміри Європейських студій» для бакалаврів, магістрів, аспірантів, докторантів, дослідників, викладачів (м. Київ, 17-21 січня 2022 року)
Міжнародна літня школа «Принципи та цінності ЄС: різноманіття та інклюзія в освіті для сталого розвитку» для студентів, здобувачів, молодих вчених, аспірантів, докторантів, дослідників, викладачів, представників громадянського суспільства (м. Мелітополь, 5-9 липня 2021 року).
Стажування та підвищення професійної кваліфікації на базі Університету імені Масарика в м. Брно, Чехська республіка за темою: “Iнтернаціоналізація та інклюзія”, що реалізується в межах проєкту «Зміни педагогічних факультетів у 21 столітті» за фінансової підтримки Чеської агентури з розвитку (06.04.2021 р. – 29.04.2021 р.)
Стажування та підвищення професійної кваліфікації на базі Малопольської Школи Державного Управління Економічного Університету у м. Краків, Польща за темою: Нові та інноваційні методи викладання (04.05.2020 р. – 29.05.2020 р.)
Сербалюк Ю.В., канд.іст.наук, доцент
Стажування в Українському державного університету імені Михайла Драгоманова з 27 вересня по 11 грудня 2023 року.
Навчальний семінар щодо роботи з молоддю, яка потрапила до групи ризику (13 лютого 2023 року, м. Кам`янець-Подільський).
Семінар “Цифрові інструменти Google для вищої освіти (23 червня, 2022 р.)
Тренінг “онлайн-інструменти для ефективної взаємодії учасників освітнього процесу (11.05.2022)
Мельник Л.П., канд.пед.наук, доцент
Навчання-підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників у формі участі у післядипломній програмі «Психологічне консультування» Спеціалізація «Клінічна психологія та психотерапія травми» пройшла курс «COUN 556: Основи травматерапії» (7-28 грудня 2024 р. Сертифікат 56-01-12/2024-ОТТ 32 год. 1 кред.)
Навчання-підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників у формі участі у «Тренінгу з гендерної рівності» в межах функціонування літньої школи Co-funded by the Erasmus + Programme of the European Union ( 24-28 червня 2024 р. Сертифікат № 108 45 год. 1,5 кред.).
Навчання-підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників у формі участі у онлайн-форумі «Ментальне здоров’я» (23 травня 2024 р.).
Навчання-підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників у формі участі у Тренінг-курсі з психологічної підтримки та ментального відновлення людей, які постраждали від війни (17 березня-21квітня 2024 р.).
Навчання-підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників у формі участі у Вебінарі «Сучасні виклики соціальної роботи», на тему: «Взаємодія громади та ЗВО у реалізації міжнародних гуманітарних проєктів ЮНІСЕФ» (02 квітня 2024 р.).
Навчання-підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників у формі участі у Вебінарі «Сучасні виклики соціальної роботи», на тему: «Протидія гендерно зумовленому насильству. Робота Міжнародного Медичного корпусу з протидії ГЗН» (26 березня 2024 р.).
Навчання-підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників у формі участі у Вебінарі «Сучасні виклики соціальної роботи», на тему: «Дослідження інтеграційних та адаптаційних процесів українців, особливо тих, що мають статус тимчасового захисту, для зрозуміння їхньої взаємодії з новим соціокультурним середовищем: на прикладі Португалії» (19 березня 2024 р.).
Навчання-підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників у формі участі у Тренінговій програмі Ізраїльської Коаліції по роботі із Травмою (ITC) Центру стресостійкості Хмельницької області «Основи самодопомоги та кризової допомоги в сфері освіти» (основні правила надання першої емоційної підтримки)» (4-5 березня 2024 р.).
Навчання-підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників у формі участі у Online-інструменти для ефективної взаємодії учасників освітнього процесу» (29 жовтня 2021 р.).
Навчання-підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників у формі участі у Марафоні всеукраїнських науково-практичних вебінарах «Долаємо стрес разом: учителі-учні-батьки» (10 листопада 2022 р.).
Стажування в Українському державного університету імені Михайла Драгоманова з 27 вересня по 11 грудня 2023 року.
Співак В.І., канд.псих.наук, доцент
Стажування в Українському державного університету імені Михайла Драгоманова з 27 вересня по 11 грудня 2023 року.