Профорієнтаційна робота кафедри триває

Профорієнтаційні зустрічі продовжують тривати, адже профорієнтація є одним із видів допомоги людині в усвідомленні своїх цілей, потреб, цінностей у самовизначенні. Головним завданням даної роботи є надання випускникам практичних порад і рекомендацій з особистісного розвитку і успішного вибору професійного шляху від фахівців.

Викладачі кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи продовжують активно проводити профорієнтаційну роботу серед учнів випускних класів.

08.11.2022 викладачами кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи Опалюк Т.Л., Данилюк О.І., Дідик Н.М., Гевчук Н.С. та здобувачем вищої освіти першого (бакалаврського) рівня зі спеціальності 232 Соціальне забезпечення Андрійчуком В. проведена профорієнтаційна зустріч з учнями 10-х та 11-х класів Дунаєвецьких ліцеїв №1, №2, №3, №4 Дунаєвецької міської ради, Кам’янець-Подільського району.

15.11.22 р. кандидат психологічних наук, доцент кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи Жанна Мельник відвідала одинадцятикласників Кам’янець-Подільського ліцею 10.

15.11.22 р. кандидат психологічних наук, доцент кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи Наталія Дідик провела профорієнтаційну роботу зі здобувачами освіти закладу загальної середньої освіти №1

Майбутнім абітурієнтам було надано детальну інформацію про перспективи навчання, активне дозвілля, працевлаштування випускників у стінах Вишу.

Чекаємо у стінах Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка! РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!