Мельник Людмила Пилипівна
Посада: доцент кафедри соціальної роботи, доцент.
Науковий ступінь: кандидат педагогічних наук.
Освіта: Кам’янець-Подільський державний педагогічний інститут, 1997р., спеціальність «Дефектологія. Олігофренопедагогіка і практична психологія», кваліфікація «Вчитель допоміжної школи. Практичний психолог у закладах освіти».
Захист дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата наук.
Спеціальність: 13.00.05 – соціальна педагогіка.
Тема: Соціально-педагогічні умови інтегративної виховної діяльності зі школярами у різновікових колективах.
Навчальний заклад (наукова установа), у якій відбувся захист дисертації: Луганський національний педагогічний університет імені Тараса Шевченка, (2004 р. м. Луганськ).
Сфера наукових інтересів: актуальні проблеми соціальної роботи та соціального забезпечення, технології соціальної роботи в зарубіжних країнах, соціальна допомога різним категоріям населення, особливості підготовки майбутніх фахівців у сфері соціальної роботи.
Практична діяльність:
– психолог-ведуча груп підтримки дітей у міжнародному проєкті «Психосоціальна підтримка дітям з числа внутрішньо переміщених осіб», що реалізувалася Благодійною організацією «Благодійний фонд «Глобальна синергія», за підтримки Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні (квітень 2022 р. – червень 2022 р.);
– психолог-ведуча груп підтримки жінок з числа внутрішньо переміщених осіб та дружин військовослужбовців у міжнародному проєкті «Центр підприємництва та психологічної стійкості «Сталеві Магнолії» рамках програми «U-LEAD з Європою», що реалізувалася Агенцією Сталого Розвитку АСТАР (Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «ULEAD з Європою / ULEAD with Europe» спільне фінансування ЄС та його державами-членами Німеччиною, Польщею, Данією та Словенією для підтримки України на її шляху до зміцнення місцевого самоврядування) (березень 2024 р. – вересень 2024 р.);
– психолог-консультант з надання психологічної допомоги різним категоріям населення (2007р. до тепер).
Відомості про підвищення кваліфікації:
- Стажування в Українському державному університеті імені Михайла Драгоманова з 27 вересня по 11 грудня 2023 року (довідка №500 від 20.12.2023 р.).
- Навчання-підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників у формі участі у Тренінговій програмі Ізраїльської Коаліції по роботі із Травмою (ITC) Центру стресостійкості Хмельницької області «Основи самодопомоги та кризової допомоги в сфері освіти» (основні правила надання першої емоційної підтримки)» (4-5 березня 2024 р. Сертифікат № FK6940/72. 8 год., 0,27 кред.).
- Навчання-підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників у формі участі у Вебінарі «Сучасні виклики соціальної роботи», на тему: «Дослідження інтеграційних та адаптаційних процесів українців, особливо тих, що мають статус тимчасового захисту, для зрозуміння їхньої взаємодії з новим соціокультурним середовищем: на прикладі Португалії» (19 березня 2024 р. Сертифікат № 1/3764. 2 год., 0,15 кред.).
- Навчання-підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників у формі участі у Вебінарі «Сучасні виклики соціальної роботи», на тему: «Протидія гендерно зумовленому насильству. Робота Міжнародного Медичного корпусу з протидії ГЗН» (26 березня 2024 р., 2 год., 0,15 кред.).
- Навчання-підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників у формі участі у Вебінарі «Сучасні виклики соціальної роботи», на тему: «Взаємодія громади та ЗВО у реалізації міжнародних гуманітарних проєктів ЮНІСЕФ» (02 квітня 2024 р., 2 год., 0,15 кред.).
- Навчання-підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників у формі участі у Тренінг-курсі з психологічної підтримки та ментального відновлення людей, які постраждали від війни (17 березня-21квітня 2024 р., Сертифікат № 4207-49. 72 год., 2,4 кред.).
- Навчання-підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників у формі участі у онлайн-форумі «Ментальне здоров’я» (23 травня 2024 р. Сертифікат ПК-К 24-05/203 6 год., 0,2 кред).
- Навчання-підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників у формі участі у «Тренінгу з гендерної рівності» в межах функціонування літньої школи Co-funded by the Erasmus + Programme of the European Union ( 24-28 червня 2024 р. Сертифікат № 108 45 год. 1,5 кред.).
- Навчання-підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників у формі участі у післядипломній програмі «Психологічне консультування» Спеціалізація «Клінічна психологія та психотерапія травми» пройшла курс «COUN 556: Основи травматерапії» (7-28 грудня 2024 р. Сертифікат 56-01-12/2024-ОТТ 32 год. 1 кред.)
Автор понад 120 публікацій
Публікації в електронних журналах та платформах електронної літератури | |||||