З першого курсу – до участі у соціальних проєктах

05 лютого 2020 року стартував новий соціальний проєкт за ініціативи та підтримки мера міста Сімашкевича Михайла Євстахійовича.

Основна його мета – мотивувати молодь здобувати знання, розвиватись і шукати себе, використовуючи приклад успішних людей. На запрошення колег Кам’янець-Подільського міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, які виступили організаторами заходу, у ньому мали змогу прийняти участь студенти 1-го курсу спеціальності 232 Соціальне забезпечення – Білий Сергій, Корман Крістіна та Рудницька Віталіна. На зустрічі з учасниками проєкту Михайло Євстахійович пообіцяв: “Молодь, яка постійно відвідуватиме такі заходи, отримає від мене подарунок у вигляді прогулянки річкою Дністер на пароплаві!”.

Вдячні колегам за запрошення нашого студентства для участі у новому соціальному проєкті.