Захист дипломних робіт магістрами

23-24 грудня на платформі Google Meet відбувся он-лайн захист дипломних робіт магістра галузі знань 23 Соціальна робота спеціальності 232 Соціальне забезпечення за освітньо-професійною програмою Соціальна допомога.

Екзаменаційна комісія у складі кандидата педагогічних наук, доцента Мельник Л.П., кандидата педагогічних наук, доцента Опалюк О.М. та голови екзаменаційної комісії кандидата історичних наук, доцента Сербалюка Ю.В. заслухали дипломні роботи на актуальні теми з проблематики соціального забезпечення, що викликали жваве обговорення та позитивні схвальні відгуки. Щиро вітаємо наших студентів зі значними науковими здобутками та успішним захистом дипломних робіт магістра! Подальших вам успіхів!